Prodlužte si vrácení zboží na 28 dní

Podmínky: Prodloužené vrácení na 28 dnů

Podmínky upravují vztahy mezi smluvními stranami smlouvy o poskytování služby „Prodloužené vrácení na 28 dnů“  (dále jen „služba“), kdy na jedné straně je společnost Lukáš Čížek - Prokonzole.cz, IČ: 76515281, DIČ: CZ8404200255, se sídlem: Šafaříkova 857, 289 22 Lysá nad Labem, Provozovna: Okrsek 83, 289 22 Lysá nad Labem, zapsán v živnostenském rejstříku vedeném na Městském úřadě v Lysé nad Labem od 11.01.2010 jako poskytovatel. (dále jen „poskytovatel“) a na straně druhé je objednatel (dále jen „objednatel“), přičemž tyto podmínky se uplatní na veškeré transakce týkající se této služby. Smlouva o poskytování služby je uzavřena v momentě, kdy je uzavřena kupní smlouva na vybraný výrobek.


Poskytovatel zaručuje objednateli, že mu umožní vrácení výrobku bez udání důvodu do 28 dnů od zakoupení, pokud o toto vrácení objednatel požádá, tj. využije službu ve stanovené lhůtě. Tato služba se nevztahuje na použité, bazarové zboží. Objednatel – spotřebitel může službu využít nejdříve po uplynutí 14denní zákonné lhůty k odstoupení od kupní smlouvy – v prvních 14 dnech od převzetí zboží může spotřebitel využít svého zákonného práva odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží (více informací o odstoupení od smlouvy lze nalézt v https://www.prokonzole.cz/obchodni-podminky/. To znamená, že po výše uvedených, zákonných 14 dnech běží v rámci této služby ještě dalších 14 dnů navíc.

Objednatel uplatní službu k výrobku, na něž se služba vztahuje, na provozovně poskytovatele prostřednictvím pošty/přepravní společnosti (uplatní-li objednatel službu prostřednictvím pošty/přepravní společnosti.

Objednatel prokáže nárok na službu originálem daňového dokladu obsahujícího příslušný výrobek a s ním související službu – Prodloužené vrácení na 28 dnů.

V případě, kdy objednatel splní podmínky, za kterých může službu využít, a vrátí poskytovateli zboží, které bylo zakoupeno jako zcela nové, ve stavu původního (originálního) a neporušeného obalu včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, bude mu vrácena celá kupní cena zboží formou poukazu dle těchto podmínek.

V případě, kdy objednatel splní veškeré poskytovatelovy podmínky služby pro vrácení výrobku, poskytovatel vrátí bez zbytečného odkladu po splnění podmínek služby objednateli kupní cenu výrobku ve formě poukazu k nákupu zboží v internetovém obchodě www.prokonzole.cz. Tento poukaz není směnitelný za peníze.


Pokud objednatel vrátí zboží, na jehož nákup použil poukaz, poskytovatel mu vrátí kupní cenu zboží opět ve formě poukazu k nákupu zboží na některém z jím provozovaných internetových obchodů. Ani tento poukaz není směnitelný za peníze. Doba platnosti všech těchto poukazů vzniklých ze služby Výměna nevhodného dárku je do konce roku 2022.

Hodnotu poukazu lze vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. V případě, že hodnota zakoupeného zboží bude nižší než hodnota poukazu, poskytovatel objednateli nevrací žádné peníze.

Platnosti a účinnosti nabývají podmínky 13. 1. 2022, přičemž specifikace této služby je k dispozici jak v sídle společnosti poskytovatele, tak na webových stránkách eshopu www.prokonzole.cz.

V Lysé nad Labem dne 13. 1. 2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení