Wii Disney Chicken Little Ace in Action

149 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.01.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tentokrát ale ne v podobě malého kuřátka, nýbrž v roli super hrdiny Esa. Chybět nebude ani jeho parta přátel (Mrňous, Kačka a Rybíz), který jsou starší a vizuálně značně vylepšení od původních "hrdinů".

Stejně jako v prvním díle, i tady se setkáte se zlomyslnou Bliznou a její zlověstnou společnicí, husou Gustou, které nástrahy a chce převzít vládu nad planetou Zemí.

Za svoji výraznou proměnu vzhledu vděčí všechny postavy formě ztvárnění příběh hry - film ve filmu, kdy Strašpytlík i se svojí partou hraje nejnovější počítačové hry na motivy jeho příběhu av ní se právě objeví dospělejší a dobře vypadající hrdinové.

Postavte se proti zlým nepřátelským robotům a vesmírným strojům v množství levelů napříč sluneční soustavou a bojujte se svými nepřáteli v jednom ze čtyř rozdílných herních módů: Ace v roli vojáka, Mrňous jako řidič obrněného tanku nebo Kačka jako pilot kosmické lodi a vznášedla.

Původní Strašpytlík a jeho přátelé, které znáte z filmu, prolínají herním příběhem formou krátkých video sekvencí. Strašpytlík totiž získal nejnovější počítačovou hru s hlavním hrdinou Esem - se svým starším já, a pozval své přátele, aby si s ním hru zahráli.

Děj hry je trochu sci-fi filmy z padesátých let a je hlavně inspirovaný světem Esa z původního filmu Strašpytlík.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintendo Wii
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, Pro dva hráče, Skákačky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Disney Interactive
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: