Wii Donkey Kong Country Returns

648 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové úrovně, 3D světy, mód pro 2 hráče a dávka nostalgie. To je Donkey Kong Country Returns, velkolepý návrat 2 z nejpopulárnějších, ale především těch najchlpatejších, hrdinů videoherní světa - opičáka Donkey Konga a jeho mladšího kamaráda Diddy Konga.

Toto nové dobrodružství dvou gorily přátel, vás přivede přímo do divoké honičky přes písečné pláže vypadající jako ze snu, přes deštné pralesy a ruiny. Přitom musíte poctivě sbírat banány, ubránit jejich před hordami zlodějských nepřátel a samozřejmě bojovat proti bossům. Zápletka je poměrně jednoduchá: zvířata žijící na Donkey Kong Island, které jsou řízeny ďábelskými Tiki, vykradli Donkey Kongovi jeho banánovou skrýš a Donkey Kong chce své banány pochopitelně zpět.

Klíčové prvky jakými jsou například sudové kanóny nebo Hornické vozíky, které dodaly sérii její šarm, samozřejmě nechybí. Právě naopak!

K těmto prvkům se od tohoto dílu navíc přidá ještě kooperativní multiplayer pro 2 hráče. Môžete úrovně procházet buď sám, nebo společně se známým. Pokud se rozhodnete projít úrovně společně, nehrajete proti sobě, ale měli byste spolupracovat. Donkey Kong totiž může vzít Diddyho na záda a ten může pak vyskočit mnohem výše, díky čemuž se můžete mnohem snadněji dostat k písmenkům KONG, které jsou ukryté v každé úrovni hry a také si vylepšit skóre a získat další bonusy. Je přece jasné, že ve dvojici nasbíráte mnohem více banánů.

Pokud jeden z hráčů ze hry vypadne, nevadí. O chvíli se zase objeví na obrazovce a druhý hráč pak musí jen bouchnout do bubnu a jste ve hře opět dva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintendo Wii
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, Pro dva hráče, Skákačky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Nintendo
Distribuce: Krabicová
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: