Wii Donkey Kong Jet Race

348 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.01.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Donkey Kong se vydává na své první dobrodružství na Wii – a to přímo závodní! Ovšem závody to nebudou ledasjaké – na šestnácti originálních tratích se bude závodit na tryskových bubínkách! Hráči budou muset sbírat banány a power-upy, aby zvítězili nad řadou dalších postav známých z Donkey Kong univerza, jako jsou Diddy, Dixie nebo King K. Rool i nad čtyřmi novými postavami.

Hráči budou muset používat rychlost, znalosti a power-upy, aby odstranili z cesty své protivníky, nebo používat i špinavé triky jako rány a vystřelovače ručních granátů, ale dostali soupeře na konec řady. Kromě toho podporuje hra multiplayer až pro čtyři hráče.

Hráč bude v jedné ruce držet Wii Remote, ve druhé Nunchuk a oběma rukama pak bude napodobovat co nejrychlejší bubnování, aby dosáhl maximální rychlosti. K zatočení doleva nebo doprava bude zapotřebí „bubnovat“ pouze jednou rukou – podle daného směru. A aby se hráč vyhnul některé z řady překážek na trati bude nutné pouze zvednout oba ovladače do výše, aby tuto překážku přeskočil. Přitom ale bude muset pokračovat v bubnování, aby zůstal ve vzduchu co nejdéle.

A samozřejmě jako v každé hře s Donkey Kongem budou hráči muset sbírat banány, které dodávají závodníkům sílu pro krátkodobé zrychlení, díky kterému mohou provádět i různé triky.

Hra nabízí:
- Vyzvěte k závodění na jedné konzoli až tři kamarády a zjistěte, kdo je králem džungle!
- Třeste Wii Remote a Nunchukem, abyste zrychlili, nebo třeste pouze jedním z nich, abyste zatočili. Zatřeste ovladačem a skákejte, útočte nebo sbírejte předměty.
- Zatočte s nepřáteli prostřednictvím ananasového děla, obratně svažte Divoké pohyby nebo použijte Wii Remote a odstřelte určité barely.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintendo Wii
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, Pro dva hráče, Závodní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Nintendo
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: