PS2 Crazy Frog Racer

168 Kč
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně se dostáváme na start. Ještě před tím ale nesmí chybět rychlý průlet nad tratí s tradičním žabákovským námětěm (dejte si dohromady nadpisy). Naštěstí lze průlet i hrůzný zvukový výlev přeskočit. Jakási létající krabice máchající ručičkami dává pokyn ke startu a už se řítíte vpřed. Prvních pár zatáček v klidu vyberete a už se před vámi objevují penízky. Po jejich sebrání se otevírá možnost používání zbraní: raket, min, bomb, elektrošoků a nezbytných urychlovačů. Jak s nimi naložit, je asi každému jasné. Nepěkné ale je, že z přibližně deseti kousků jsem nakonec sahal jen po třech. Nejlevnější miny jsou zvláště efektivní v posledním kole, pokud se tedy nacházíte na prvním místě.

Rakety jsou vhodné pro předjížděcí manévry a zrychlovač vám pomůže vyhrát nejeden souboj na cílové čáře. Jenže jak se říká: „Dobrý pán, ale špatný sluha.“ Pokud s přídavným zrychlením akcelerujete na nevhodném místě, což je kromě rovinek skoro pořád, tak se vám lehce stane, že vypadnete z trati a namísto posunu na přední příčky se propadáte zpět. Z dráhy ale lehce vyjedete i bez toho, protože se závodí na jakýchsi létajících asfaltkách, které občas nemají mantinely schopné udržet vás na silnici.

Přiznám se, že žabáka jsem znal pouze díky provařené odrhovačce, jinak jsem s ním do styku nepřišel. Vím, že vyšlo dokonce celé CD s jeho hity a proto jsem se obával, že Crazy Frog Racer bude téhle hudby přeplněný. Naštěstí se jeho přítomnost omezuje jen na úvodní obrazovku, jukebox a ve hře jen na předstartovní průlet nad tratí. A protože se jedná o jeden z nejhorších charakterů ve hře, tak ho ani moc často nepotkáte při závodech. Problémem by tedy mohla být hlavně averze na postavičku žabáka (nebo ji snad někdo miluje?), ale pokud ji překonáte, zjistíte, že hra není zase tak špatná. Jde sice jenom o klasickou budgetovku .

Ježdění je vcelku psina, i když nevydrží na dlouho. Díky zakomponování jednoduchého systému používání zbraní mi Crazy Frog Racer připomněl klasiku z roku 1993 – Wacky Wheels. A kdo ji pamatuje, dá mi za pravdu, že se jedná o legendu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Playstation 2
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, Pro dva hráče, Závodní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: