PS2 Lego Star Wars 2 The Original Trilogy

168 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
08.12.2020

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o humornou adaptaci klasické SW trilogie, kde se bude hráč v roli známých i neznámých hrdinů pokoušet porazit rozpínající se galaktickou říši a čeká na něj celá řada notoricky známých momentů včetně zničení Hvězdy Smrti. Jednotlivé sekvence a situace byly (stejně jako v prvním díle) přetvořeny do podoby samostatných úrovní s odlišnou náplní, kde na hráče čekají akční momenty, jednoduché puzzle a hlavně spousta humoru.

Na rozdíl od prvního titulu bude k dispozici spousta levelů, kde bude hráč moci používat dopravní/bojové prostředky, ale rozhodně jej k tomu až na výjimky nebudou tvůrci nutit. Hráči se dočkají i tzv. Free Play módu, v němž bude k dispozici přes 50 nových SW postav, které bude možné rozebrat na jednotlivé LEGO kostky, jež se pak použijí k sestavení unikátní postavičky přesně dle představ hráče. K 50 novým hratelným postavám si budou hráči moci přidat i 50 postav z původní hry. To však jen za předpokladu, že si uchovali uloženou pozici z původní hry. Z dalších novinek si zaslouží zmínku rozšíření Free Play módu i na vozidla, spousta specifických pohybů pro jednotlivé postavy, speciální herní mód určený pro zkušené hráče a kooperativní multiplayer pro 2.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 2
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, LEGO, Pro dva hráče, Skákačky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: LucasArts
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: LEGO
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
VS Avatar autora 30.11.2019 22:59
Dobrý den, omlouvám se předem ale nevyznám se v počítačích a jejich příslušenství. Pokud si hru zakoupím, i když je určená pro PS2, je možné ji nainstalovat a hrát pouze na počítači? Děkuji předem za odpověď :)
Odpovědět
P Avatar autora 01.12.2019 08:59
Dobrý den, hra je určena pro Playstaton 2. Žádné hry pro konzole na PC nefungují. S pozdravem Prokonzole.cz