PS2 Pop idol

89 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
01.12.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Pop Idol (v USA pod názvem American Idol) by ráda ze své popularity také něco trhla a tak se na podzim roku 2003 překvapila majitele PS2 i PC tím, že jim kousek z této show přinesla do domovů. Pokud nevíte, o čem je řeč, pak vězte, že jde o něco na způsob našeho Doremi (ale živě a s trochou dalších efektů) nebo někdejšího německého Mini Playback Show. Prostě, účastníci zde soupeří s několika dalšími o pár minut slávy.

Pop Idol bude je své digitální podobě kompletní předělávkou celé série stejnojmenné show, a to se vším všudy, včetně loga, muziky i toho kýčovitě zářivého finále. Je to hra založena na hudbě, rytmu, akci a také správném načasování, neboť se budete muset trefit svým zpěvem přesně do tempa dané melodie. Hráč si nejenže vytvoří svého zástupce (určí barvu vlasů, pleti, oděv i obuv), ale bude si moci vybrat ze seznamu asi 40 různých hitů, jako Baby One More Time, I will Survive, Livin’ La Vida Loca nebo Like a Virgin a pak se pustit do tvrdého konkurenčního boje. Aby byl dojem co nejvěrnější, bude muset projít i rozhovorem s některým z rozhodčích (Randy Jackson, Paula Abdul a Simon Cowell), a to tváří v tvář.

Hra je nevíc vybavena herním módem zvaným “Duet”, ve kterém se mohou až čtyři hráči pokusit zazpívat svoji oblíbenou píseň vícehlasně, apod. Bude zde ale i Karaoke mód a Jukebox mód. Pop Idol je vyvíjen společností Hothouse Creation a vydávat ji bude Codemasters.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 2
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Hudební, Pro dva hráče
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Codemasters
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: