PS2 Space Invaders Invasion Day-

189 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Space Invaders: Invasion Day je skrz naskrz oldschoolová střílečka, ve které se vracejí známí mimozemští nepřátelé dělat to, co umí nejlépe. Tentokrát se však děj odehrává na Zemi ve velkém městě. Musíte dokončit 50 úrovní a porazit 10 bossů pokud chcete odrazit útočníky.

Hra obsahuje dva různé herní režimy. Příběhový režim pro jednoho hráče sleduje osudy tří postav. Můžete si vybrat a hrát jako Ashley, mladá fotografka, která hledá svého snoubence, Justin, vůdce místního dětského pouličního gangu, který se chce pomstít za smrt svých přátel, nebo Naji, důstojník speciální policejní jednotky. Každý jednotlivec má různé atributy, zbraně a příběh. Než se setkáte s bossy, kteří čekají na konci každé úrovne, aby bránili v postupu k další části příběhu, musíte zlikvidovat vlny útočníků. Po jednotlivých úrovních přicházejí renderované scény a pomáhají rozvíjet příběh.

Režim Survival můžete hrát sami nebo s přítelem. Cílem je sbírat body tím, že ničíte záškodnické mimozemšťany a zároveň se vyhýbat krupobití laserové smrti, která se na Vás bez přestání valí. V tomto režimu hra pokračuje neúnavně dál dokud počet životů Vaší postavy neklesne na nulu. Extra energii, bomby a lepší zbraně můžete získávat jako bonus a jsou nezbytné k dosažení vysokého skóre.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 2
Záruka: 1 rok
Herní žánr: Střílečky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Sammy
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: