PS2 Tom Clancys Splinter Cell Chaos Theory

109 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.01.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Píše se rok 2008. Výpadky proudu ve městech, sabotáže burzovních a bankovních systémů, nabourávání se do obranných systémů státu - to vše jsou projevy informační války. Aby bylo možné těmto útokům předcházet, musí agenti tajných služeb proniknout hluboko do teroristických sítí a sbírat cenné informace, vystaveni kdykoliv možnosti odhalení.

Jste Sam Fisher, agent NSA nasazen do nejdiskrétnějších operací. Abyste dosáhli svého cíle budete zabíjet holýma rukama, bojovat prototypem univerzální útočné pušky, využívat špionážní výbavu a skrývat se před nepřáteli.

V některých misích jste odkázáni sami na sebe, při jiných využijete výhody týmové spolupráce. Nový díl špionážní akce navazuje na úspěchy svých předchůdců a po mírné odbočce v podobě Pandory Tomorrow se pilotní příběh vrací k tématu informační války. Sam je zase ve víru dění, ale protivníci jsou mnohem nebezpečnější než posledně. Naštěstí ani Sam nezahálel a naučil se novým kouskům, obohatil svou výbavu o nůž, puška získala palebnou sílu v podobě zabudované brokovnice. Situace se tak může řešit mnohem rázněji a nemusí se vyhýbat otevřeným přestřelkám - ale nicméne... může.

Stejně jako váš protivník, i vy se musíte přizpůsobit.

* Volnost pohybu: množství speciálních pohybů k likvidaci nepřítele i k tichému pohybu, Sam se např. může pod nízkými překážkami plazit.

* Zbraně budoucnosti: do Samovy výbavy přibyl nůž kterým si může prořezat cestu, jeho puška získala na útočné síle zabudováním brokovnice a samozřejmě nemůže chybět pistole s tlumičem.

* Skvělé grafické zpracování, animace Samovy chůze se liší podle rychlosti, jeho chodidla vždy dosedají na podlahu, změnu doznal obraz nočního vidění a samozřejmě i veškeré prostředí okolo.

* Inteligentní nepřátelé: konečně pořádná výzva, protivníci mají osobní atributy, pamatují si předchozí události, chovají se přirozeně, někteří jsou vybaveni světlicemi nebo pochodněmi.

* Vysoká opětovná hratelnost: otevřenější systém úrovni, který umožňuje více cest k dosažení cíle a nabízí kromě hlavní i vedlejší úkoly.

*Multiplayer: kooperativní multiplayer přináší hře nový náboj, musíte se spolehnout na svého partnera, někdy si agenti pomohou k dosažení vyšších pozic (židle). Jindy se rozdělí a kontrolují tak všechny přístupové cesty.

* Další změny v enginu: je k dispozici indikátor hluku, dveře zůstávají otevřené nebo zavřené a je možné je otvírat plynule ...

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 2
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury, Pro dva hráče
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Ubisoft
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: Tom Clancys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: