PS4 Dead Synchronicity Tomorrow comes Today

349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.05.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá temnota. A pak se objevilo světlo…
Ale ne dost, aby Michael zjistil, kdo je a co se stalo s okolním světem. Velká vlna, Zamlžení… všechno to jsou prázdná slova ve vykradené mysli. Pomozte Michaelovi čelit rozpadající se realitě, vesmíru, který se pomalu rozplývá.
Postavte se nemilosrdnému světu, který onemocněl a mizí. Nebudete čelit minulosti, přítomnosti ani budoucnosti. Postavíte se hrozícímu okamžiku „nekonečného chaosu“. A raději si pospěšte. Protože…co budete dělat, když se rozpadne sám čas?

Děsivá pandemie mění celé lidstvo na Zamlžené – nemocné, jejichž delirium jim dává nadpřirozené kognitivní schopnosti… ale také je vede ke strašlivé smrti.
Příčinou této nemoci se zdá být Velká vlna, nevysvětlitelný řetězec přírodních katastrof, které zničily všechny energetické zdroje a komunikace a uvrhly svět do chaosu nemilosrdně řízeného jak úřady, tak i armádou.
Musíte pomocí Michaelovi, muži bez minulosti, získat svoji identitu a přijít na kloub událostem, které uvrhly svět na okraj propasti. Protože pokud si Michael nepospíší, nebude schopen se vyhnout hrozícímu okamžiku nekonečného chaosu… momentu, kdy se sám čas rozpadne.

Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today je 2D klikací adventura vyznačující se skriptem s dystopickými podtóny. Hra vzdává hold klasickým adventurám (The Secret of Monkey Island, Broken Sword, Day of the Tentacle…) ale odvíjí se kolem dospělejšího tématu podobnému hrám jako „Nemám ústa a musím křičet“ nebo „Sanitarium“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: BADLAND GAMES
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: