PS4 Touhou Genso Wanderer Nové

549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra se odehrává v rozlehlém Touha projektu, který zve hráčů hrát v roli reimu, panny Hakureiskej svatyně, s cílem průzkumu posledního incidentu, který se odehrál ve světě Gensokyo. Na Vaší cestě potkáte různorodé postavy ze světa Touha projektu, objevte hromady lupu, který je díky systému lupu drahocenný a otestujte Vaši odvahu s oblíbeným Touha dívkou v roli společnice při dobrodružstvích.

Po vtaženi do magické knihy, musí Aya a Momiji najít cestu domů. Prozkoumejte všechna zákoutí pro odhalení tajemství světa v knize. Při cestě naše dvojice setkává mnoho jiných obyvatel Gensokyo. Někteří přijdou s žádostmi o pomoc a jiní jsou přesvědčeni, že Aya je důvodem pohromy. Pomozte, nebo poražte všechny, kterých na silnicích potkáte a vytvořte dosud největší příběh pro protagonistku Ayu.

Poutníci vylepšují mechaniky tradičních RPG a dělají titul více vlídným než kdy předtím. Fanoušci populární Touha série objeví mnoho věcí, které si okamžitě oblíbí. Mnoho klasických RPG usnulo na vavřínech se stejnými prostředími a modely, Touha Gens Wanderer přináší nové perspektivy a vyobrazení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: NIS
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: