X360 Deepak Chopras Leela

248 Kč
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deepak Chopra, mezinárodně uznávaný autor a odborník na meditační techniky, přináší svou filozofii do zcela nového prostředí: tím jsou videohry. Leela je neuvěřitelná cesta do sebe sama, prolnutí staré filozofie a pokročilé technologie domácí zábavy.

Hra přináší ojedinělý zážitek, který skloubí cvičení, pohyb celého těla s meditací a dýchacími technikami, díky tomu se uvolníte, protáhnete a dosáhnete vnitřního klidu. Základem je koncept sedmi čaker, duchovní energetická centra, která jsou v každé lidské bytosti. Když jsou v souladu, výsledkem je větší vyrovnanost, otevírají se Vám cesty k novým možnostem a seberealizaci. Hra je zaměřena na tyto čakry - z nichž každá nabízí postupně náročnější zkušenosti.

Neexistuje zde žádné vítěství nebo prohra (jako v jiných hrách), stejně jako zde není žádný začátek a konec - Leela se pohybuje v individuálním tempu, a jejím jediným cílem je vštípit vnitřní harmonii a dosáhnout tak vyrovnanosti. Ať už hrajete dvě minuty nebo dvě hodiny, ať už jednou za týden, nebo třikrát denně, Leela je naprosto jedinečný koncept, který nabízí ojedinělý interaktivní zážitek!

Doplňkové parametry

Kategorie: XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Kinect, Logické
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: