X360 FEAR Files

299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.09.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

F.E.A.R. Files je samostatně spustitelná dvojice datadisků "Extraction Point" a "Perseus Mandate" s příslušníky týmu First Encounter Assault Recon ve hlavní roli.

Čeká vás další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Další boj pak povedete událostmi v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, vedeného paralelně vedle původního dění za novou postavu.

F.E.A.R. Extraction Point
Příslušníky týmu First Encounter Assault Recon čeká další boj se zdánlivě nevinnou holčičkou Almou a jejími paranormálně ovládanými přisluhovači, tentokrát v prostředí zničeného města. Těšit se tedy můžete na nové lokace, zbraně i nepřátele

Hlavní hrdina zůstává sice stejný, ovšem zatímco v původní hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti a obohatí se také arzenál zbraní.

F.E.A.R. Perseus Mandate
Druhý datadisk pro hororovou akční řež, k jehož rozběhnutí není třeba původní hry, ani prvního datadisku. Přesto se jedná o navázání na zmíněné předchůdce, nebo přesněji ucelení příběhu.

Za podtitulem Perseus Mandate se skrývají události v Armachamu z trošku jiného úhlu pohledu, hlavní kampaň datadisku se totiž odvíjí paralelně vedle původního dění. Díky tomu dostáváte do rukou ovládání jiného člena jednotky F.E.A.R., v jehož kůži si zabojujete proti novým nepřátelům, s nimiž se tým z původní hry nikdy nesetkal. Jinak nechybí ani nové zbraně, samozřejmě i nové lokace a upravená AI protivníků i spolubojovníků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Střílečky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Sierra
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: