X360 Pro Evolution Soccer 2012 IT Nové

99 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.05.2021

Jazyk hry: Italština

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Evolution Soccer 2013 se vrací na hrací plochu s novými oslnivými prvky a posouvá celou sérii ještě blíže k opravdovým kořenům fotbalu. S novými jedinečnými způsoby ovládání a maximálním důrazem na styl nejlepších světových hráčů se vaše hraní dostane na zcela novou úroveň.

Díky zpětné vazbě mnoha tisíců fanoušků budete mít k dispozici plnou kontrolu ihned při prvním doteku a samozřejmě i při střelbě. Hlavním spolupracovníkem při vývoji hry byl Cristiano Ronaldo, což je zárukou, že bude tento díl maximálně odrážet mistrovství nejlepších hráčů planety, ale zároveň zachycovat i týmový duch. Výsledkem bude ten nejrealističtější simulátor, jaký se vám kdy dostal do rukou.

Přesně na míru hráčům samotným
Mnoho nových funkcí a vylepšení v PES 2013 vzniklo na základně zpětné vazby uživatelů, která byla shromážděny prostřednictvím oficiálních komunikačních kanálů. Díky vášnivé podpoře tisíců hráčů, byla analyzována a zpracována většina přínosných příspěvků facebooku, tweetů, e-mailů a dalších zdrojů. Vše s jediným cílem – vytvořit hru, kterou budou uživatelé milovat!

Návrat k podstatě fotbalu
Podstatou fotbalu je spojení s míčem. Způsob, jakým hráči přihrávají, vedou míč a střílejí. Zdokonalováním těchto základních dovedností můžete provést ty nejlepší kousky na hřišti. Zbytek už je týmová práce. Pečlivá přestavba a nové prvky ovládání činí hru propracovanější a svobodnější. Společně s chytřejšími protivníky se tak fotbal ještě více přiblížil realitě. Při vývoji hry bylo studováno 50 nejlepších světových hráčů, abyste si mohli vychutnat na vlastní kůži to opravdu nejlepší z fotbalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Pro dva hráče, Sportovní
Jazyk hry: Italština
Stav: Nové
TOP HRY: Pro Evolution Soccer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: