X360 Zone Of The Enders HD Collection

397 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zone of the Enders je robotická akce z dílny Konami a pera legendárního tvůrce série Metal Gear Solid, Hideo Kojimy. Jak je již u Kojimy zvykem, hru provází silný příběh, který vás zavede do 22. století. V této době už lidstvo kolonizovalo Mars, orbit planety Jupiter a další místa.

Hlavním hrdinou hry je malý chlapec Leo Stenbuck žijící někde na kraji galaxie v kolonii zvané Antilia. Obyvatelé těchto končin jsou pojmenováni jako Enders (ti na konci), protože žijí tak daleko od Země. Malé ospalé městečko na Antilii je hrubě probuzeno, když se z orbitu snese skupina nájezdníků hledající mecha zvaného Jehuty. V průběhu jejich útoku Leo náhodou Jehuty objeví.

Chlapec zasedne do jeho kokpitu, aby se postavil těm, kteří přišli ničit jeho domov. Za pomocí inteligentního palubního počítače se nyní vydává do boje za osud kolonistů a zároveň na cestu k nalezení toho vlastního. Intenzivní akce, ve které si zalétáte a zabojujete se supermoderním mechem nad městem i kaňony, se odehrává v pohledu ze třetí osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Pro dva hráče, RPG
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: