XONE Halo The Master Chief Collection

345 Kč
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Halo: The Master Chief Collection“ nabízí kompletní příběh legendárního hrdiny série Halo, Master Chiefa, poprvé na jedné konzoli. Tato kolekce bude navíc obsahovat i přepracovanou verzi „Halo 2“ s názvem „Halo 2: Anniversary“, a to u příležitosti oslav 10. výročí této fanoušky oblíbené klasiky.* „Halo: The Master Chief Collection“ je unikátní kolekcí série „Halo“ („Halo: Combat Evolved Anniversary“, „Halo 2: Anniversary“, „Halo 3“ a „Halo 4“) se sjednocenou hlavní nabídkou, ve které fanoušci najdou odemčené všechny jednotlivé kapitoly kampaně. Vydejte se v roli Master Chiefa na dlouhou pouť a užijte si nespočet hodin zábavy v režimu hry více hráčů. Vstupte do světa série „Halo“ v rámci známé kampaně nebo více než stovky map pro režim hry více hráčů ze všech čtyř titulů.

Každá hra v „Halo: The Master Chief Collection“ na Xbox One je vylepšena po grafické stránce, „Halo 2: Anniversary“ se může navíc pochlubit zcela přepracovanou kampaní. Všechny čtyři hry poběží na dedikovaných serverech při 60 snímcích za vteřinu.

V rámci „Halo: The Master Chief Collection“ se můžete rovněž těšit na přístup k nové digitální sérii „Halo: Nightfall“ a multiplayerové betaverzi „Halo 5: Guardians“, která bude k dispozici ke konci roku 2014.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: XBOX One
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Střílečky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: