XONE Space Hulk Tactics - jen hra

499 Kč
Položka byla vyprodána…

Stav: Použité

Jazyk hry: Angličtina

Označení „jen hra“ = samotná hra na Blu-ray disku bez originálního obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Space Hulk: Tactics je věrnou adaptací deskové hry Space Hulk zasazené do univerza Warhammer 40,000, která do kultovní klasiky vnáší jedinečný obrat. Vyrazte do krvavých bitev v ohromných vesmírných vracích tvořených pokroucenou změtí asteroidů, bludných vesmírných korábů a trosek – veďte elitní jednotku Terminátorů hvězdné pěchoty Adeptus Astartes nebo ovládejte houf smrtonosných Genestealers. Kterou stranu si zvolíte?

Probojujte se dvěma odlišnými příběhovými kampaněmi: staňte v čele jednotky Blood Angels, kterou si můžete v průběhu hraní přizpůsobit, nebo poprvé v historii hry Space Hulk ovládejte Genestealers!

Hra Space Hulk: Tactics stojí na pravidlech populární deskové hry, avšak s novým prvkem v podobě jedinečného systému karet. Karty přinášejí další způsoby, jak si můžete přizpůsobit svou jednotku, a umožní vám zvrátit průběh bitvy díky silným schopnostem, které, pokud je použijete ve správnou chvíli, spouštějí rozhodující efekty.

Otestujte své dovednosti proti ostatním hráčům v rozsáhlé soutěžní online kampani. Ovládejte houf Genestealerů nebo si vytvořte vlastní jednotku v rámci jedné ze čtyř dostupných kapitul hvězdné pěchoty Adeptus Astartes – Blood Angels, Star Wolves, Ultramariňáků nebo Dark Angels. Hra obsahuje vestavěný intuitivní nástroj pro tvorbu map, který vám umožní vytvářet vlastní originální mapy s upravenými cíli a sdílet je s ostatními hráči!

Věrná adaptace deskové hry Space Hulk z univerza Warhammer 40 000 se zbrusu novým prvkem zakomponovaným do klasických pravidel.
Vyrazte do krvavých taktických bitev v ohromných vesmírných vracích.
Odehrajte dvě odlišné kampaně z pohledu kapituly Blood Angels a poprvé ve Space Hulku také z pohledu smrtonosných Genestealers.
Vytvořte si vlastní jednotky z kapitul Dark Angels, Ultramariňáků, Blood Angels, Star Wolves a také Genestealers díky stovkám kosmetických prvků, karet a vybavení.
Vyzvěte hráče online a změřte síly v roli Genestealers nebo jedné ze čtyř kapitul hvězdné pěchoty.
Vytvářejte a sdílejte vlastní mise díky intuitivnímu nástroji pro tvorbu map.

Doplňkové parametry

Kategorie: XBOX One
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Strategie, Střílečky
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: