XONE WWE 2K20

549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
04.03.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

WWE 2K20 spojuje celý svět Wrestlingu do jedné hry. V první řadě došlo k obohacení stvořitelského režimu MyPlayer o několik nových náhradních dílů lidí, díky kterým nyní můžeme v naší panáčkotvorné dílně montovat i zápasníky ženského charakteru. Ty pak můžeme nechat rozdávat rány v rámci celé kariéry (MyCareer), režimu Towers a v dalších módech.

Režim 2K Showcase nabídne v souvislosti s rozšířením ženského osazenstva kapitolu Women‘s Evolution, která vás provede celou historií ženské divize Wrestlingu. Dále se můžeme těšit na strhující příběh čtyř zápasnic známých jako „Four Horsewomen“. Pozor, nejedná se o „Čtyři Koňoženy“, neboli kentauřice. Přesnější překlad zní „Čtyři Jezdkyně“, které se jako vítr prohánějí světem Wrestlingu od roku 2014. Jejich jména v ringu jsou Charlotte Flair, Sasha Banks, Bayley a Becky Lynch.

Režim WWE Universe vysrostl o několik čísel, konrétně se jedná o počet možných šampionátů, jednotlivých zápasů, rivalit hráčů a dalších prvků. Dále byl oprášen multiplayerový zařazovací systém Online Lobby, který navzdory svému názvu netahá do Wrestlingu politiku. Tento systém značně urychlí a usnadní internetové zápasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX One
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Bojové, Pro dva hráče, Sportovní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
TOP HRY: WWE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: