Wii Play Motion

789 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wii Play: Motion je nástupce populární hry Wii Play a dostane Vás a Vašich přátel opět do varu.

V každé mini hře můžete používat Vaše osobní Mii postavy, které se tak mohou ocitnout v různých situacích. V mini hře Wind Runner musí Vaše Mii postava sportovat s využitím páru kolečkových bruslí a deštníku. Pomocí ovladače Wii Remote Plus otevřete deštník, který bude táhnout Vaši Mii postavu po trati. Změnou natočení ovladače dokáže Vaše Mii postava měnit směr, skákat a zvyšovat rychlost na své cestě do cíle a ještě se při tom vyhýbat překážkám.

Na své cestě přes 12 mini her, z nichž každá má několik herních módů pro větší herní hloubku, uvidíte, jak se každý švih, naklonění a otočení Vašeho ovladače Wii Remote Plus věrně přenáší na televizní obrazovku s maximální přesností . Od mini hry Treasure Twirl (kde Wii Remote Plus působí jako naviják zdůrazňování podkladu z mořských hloubek) po Cone Zone (kde musíte nakláněním Wii Remote Plus vyrovnat zmrzlinu v obrovském kornoutu a zabránit jejímu pádu, zatímco Vám přidávají další kopečky) zde naleznete mini hry skutečně pro každého.

Rozmanité herní režimy v minihrách umožňují až 3 dalším přátelům připojit se k zábavě, což znamená, že Váš herní zážitek je vždy skutečně jedinečný. Například v mini hře Skip Skimmer, kde můžete házet"žabky" na jezeře, najdete režim Score Mode, ve kterém se mohou střídat až čtyři hráči v házení žabek s cílem dojít až na konec. Strategickým nakláněním ovladače Wii Remote Plus můžete soutěžit proti svým přátelům a získat nejvyšší skóre.

Pokud máte Vy a Vaši přátelé chuť stát se lovci duchů, tak můžete v mini hře Spooky Search spolupracovat až se třemi přáteli při chytání nezvladatelných duchů, kteří unikli přes televizní obrazovku přímo do Vaší obýváku. Pomocí reproduktoru na ovladači Wii Remote Plus se musíte pokusit najít duchů za daný čas. Vašim cílem je polapit tolik duchů, kolik jen zvládnete namířením ovladače Wii Remote Plus mimo obrazovku kamkoliv do Vašeho obývacího pokoje (ať už nad nebo za sebe) a vtáhnout duchů jednoho po druhém zpět do televizní obrazovky.

Hrajte 12 jedinečných a vzrušujících nových mini her určených pro celou rodinu s využitím svých Mii postav!

Hrajte až se třemi přáteli, nebo členy rodiny a bojujte o první místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintendo Wii
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Pro dva hráče, Sportovní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Nintendo
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: