PS4 Constructor CZ Nové

318 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.05.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce originální budovatelská simulace Constructor se v roce 2017 vrací, aby oslavila dvacet let od chvíle, kdy poprvé spatřila světlo světa.Ve městě, kde nic není příliš, nemůžete vystoupat na vrchol bez pořádně ostrých loktů.

Váš cíl v Constructoru je přitom prostý – nadělat jmění, nahromadit moc a zanechat po sobě trvalý odkaz.Ujměte se role nadějného majitele stavební firmy a jakýmkoliv způsobem se vypořádejte s konkurencí, abyste vybudovali vzkvétající a prosperující město. To zahrnuje nejenom neutuchající výstavbu obytných domů a továren, ale také nutnost věnovat se nekonečnému přílivu stížností vašich nájemníků, jakož i potřebu dohlížet na celý zástup nežádoucích.

Tuto „barvitou“ skupinku zdegenerovaných postav lze nicméně využít i proti konkurenci, a to vtipným a katastrofickým způsobem!Používání těchto nežádoucích elementů je jedním z klíčových herních prvků. Ať už budete terorizovat cizí čtvrť svými hrdlořezy, pošlete skupinu hipíků demonstrovat před konkurenční továrnu, necháte pana Šikulu „opravit“ plyn a elektřinu u sousedů nebo se odhodláte zapojit do svého podnikání mafii, vždy budete mít k dispozici nespočet způsobů, jak svým konkurentům pomoct okázale selhat!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Strategie
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Studio 3, System 3
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: