PS4 Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Hinokami Chronicles Nové

829 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hráči se ocitnou v období Taisho v Japonsku. Tanjiro, dobrosrdečný chlapec, který prodává uhlí, aby si vydělal na živobytí zjistí, že jeho rodina byla vyvražděna démonem. Aby toho nebylo málo, jeho mladší sestra Nezuko, která jediná útok přežila, byla také v démona přeměněna. Ačkoli je Tanjiro zdrcen těmito událostmi, rozhodne se stát zabijákem démonů, aby mohl pomoc sestře stát se znovu člověkem a pomstít svou rodinu.

Smutný příběh sourozenců, kde se proplétají osudy lidí a démonu začíná právě teď! Připojte se k Tanjirovi z anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba a sledujte jeho cestu.

• Vzrušující bitvy v aréně - osvojte si množství velkolepých dovedností a překonejte vyzyvatele v místních nebo online soubojích.

• Pokračující drama - chopte se Tanjirova meče a veďte jej na cestě stát se zabijákem démonů a pomozte mu přeměnit sestru Nezuko zpět na člověka.

• Napínavé boje - akce a drama vyvrcholí ve speciálně upravených arénách, kde se utkáte s mocnými démony, kteří otestují Tanjirovu odvahu.

• Originální obsazení dabingu z anime - užijte si autentičnost díky původnímu anglickému a japonskému hlasovému obsazení z anime.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Adventura
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: SEGA
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: