PS4 Marvel Avengers CZ Nové

529 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
01.11.2021

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dobrodružné hře Ary and the Secret of Seasons se společně s mladou dívkou Aryelle, alias Ary, vydáte na výpravu kouzelným světem Valdi. Poté, co se Ary stane strážkyní zimy, získá první ze schopností umožňujících jí měnit roční období ve svém bezprostředním okolí. Během svého dobrodružství se Ary postupně naučí ovládat i další roční období a využívat je k porážení nepřátel, zdolávání překážek a řešení komplexních hádanek.

Kdysi dávno ohrožoval sv#ět Valdi zlý kouzelník, jenž však byl po velikém boji poražen legendárním válečníkem a na věčné časy uvězněn v temné kobce. Čtyři slavní mudrcové přísahali, že budou na kobku dohlížet a chránit ji, aby ji kouzelník už nikdy neopustil, a vytvořili tajemnou organizaci, kterou nazvali Strážci ročních období. Plynula léta a Strážci se stali nejprve součástí historie a nakonec nevyhnutelně i legend…

Když však záhadná síla naruší ve Valdi spořádaný koloběh ročních období, rozhodne se Ary pomoct dávným Strážcům a nalézt původce těchto nečekaných obtíží. S pomocí bystrého rozumu a bezbřehé kuráže bude muset překonat obludné nepřátele, tajné úklady i zastaralé tradice, aby zachránila Valdi a ve sv#ětě opět nastolila rovnováhu.

Hlavní rysy PS4 Ary and the Secret of Seasons:

Odměňující průzkum: Spoutejte sílu jednotlivých ročních období, řešte originální environmentální hádanky a pomozte Ary nalézt cestu rozlehlými prostředími při hledání nových cílů.
Poutavé vyprávění: Přidejte se k Strážcům ročních období – staré organizaci svázané neměnnými tradicemi. Na výpravě nezmapovanými oblastmi Valdi poté odhalte mnohá tajemství vrhající nové světlo na historii Strážců.
Dynamická prostředí: Manipulujte se světem kolem Ary s pomocí jejích environmentálních schopností. Ohýbejte sv#ět a jeho roční období podle potřeb a přeskakujte z jednoho ekosystému do druhého.
Plynulé souboje: Dovednosti, kterými Ary nově vládne, projdou nejednou zatěžkávací zkouškou při střetnutích s protivníky snažícími se zmařit její postup. Ať už půjde o běžné obyvatele míst, která navštíví, nebo neobvyklá hromotlucká monstra, k překonání monumentálních nástrah budete muset použít všech dostupných nástrojů.
Půvabný trojrozměrný s#vět: Nádherný vizuální st#yl ve spojení s okouzlujícím hudebním doprovodem vytvářejí jedinečnou atmosféru slibující nevšední herní zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Square Enix, Eidos
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: Marvel Avengers

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: