Sportovní hry na Nintendo Switch

Máš nohu v sádře, venku prší a kámoši jsou líní a ty přesto chceš hrát fotbal? Snadná pomoc - mrkni na naši nabídku sportovních her na Nintendo Switch, u kterých ti místo namožených lýtek hrozí akorát tak mozoly na palcích od zuřivého mačkání páček tvého Nintenda.

Sáhni po některé z legendární her na nintendové konzole, kterým jsme se věnovali i článcích na našem herním blogu a propadni strhujícím herním zážitkům v některém z herních titulů série FIFA nebo NBA. Že máš radši rychlejší hru se špetkou adrenalinu? O to se spolehlivě postará Switch Tony Hawks Pro Skater 1-2.

Adrenalin ti se svou širokou nabídkou sportovního vyžití napumpuje do žil Switch Olympic Games Tokyo 2020 The Official Video Game a milovníci greenu, triček s límečkem a rychlých míčků zaplesají nad Switch Pga Tour 2K21.

Vedle zmíněných titulů toho ale v naší nabídce sportovních her na Nintendo Switch najdeš daleko víc. Je jedno, jestli miluješ jízdu na vodním skútru nebo sjíždíš zasněžené svahy kopců, protože u nás máme hru pro každého!

4 položek celkem
Switch EA Sports FC 24
759 Kč

Jazyk hry: České titulky Stav: Nové Datum vydání:...

923250
Switch Olympic Games Tokyo 2020 The Official Video Game
498 Kč

Jazyk hry: Angličtina Stav: Nové

72815
Switch Carnival Games
479 Kč

Jazyk hry: Angličtina Stav: Nové

36559
Switch Tony Hawks Pro Skater 1 2
798 Kč

Jazyk hry: Angličtina Stav: Nové

59009B134