Jurský svět Indominus Rex se zvukem Nové

3 490 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jurassic World Destroy a Devour Indominus Rex

Staňte se součástí dobrodružství Jurassic World s konečnou bojovou akcí dinosaura! Hybridní ohavnost laboratoří InGen je Destroy 'N Devour Indominus Rex nejděsivějším a nejsmrtelnějším dinosaurem, jaký kdy věda dokázala.

Tento větší dinosaurus Indominus Rex, inspirovaný filmem, je přibližně 8,5 palce vysoký a 23 palců dlouhý, způsobuje všude zmatek a strach!

Zlověstné rysy zahrnují strašidelné bílé šupiny, začarované zuby a dlouhé, dýka podobné předloktí. Indominus Rex je vybaven dvojčinným pohybem a aktivací zvuku: stiskem tlačítka uprostřed Indominusova záběru aktivujete pohyb paží a realistické snižování zvukových efektů a stisknutím tlačítka na spodní části ocasu spustíte klepání čelistí a řvoucí zvuky!

Nejlepší ze všeho je, že se Indominus Rex může ohnout a zvednout a spolknout celé lidské postavy o velikosti 3 ¾ palce! LED světlo v krku vyzařuje červenou záři a odhaluje siluetu postavy lidské činnosti! WOW! Zahrajte si divoké bitevní scény s tímto Destroy 'N Devour Indominus Rex a znovu prožijte všechna vzrušující dobrodružství a hrůzu z filmu!

Tato postava také přichází s kartou sběratele Dino Rivals, která podrobně popisuje klíčové bitevní statistiky a atributy dinosaura.

Račte vstoupit do světa dinosaurů Jurský svět!

Délka dinosaura cca 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky a zvířátka
Záruka: 2 roky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Mattel
Licence/Značka: Jurassic World (Jurský svět)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: