X360 Konzole XBOX 360 Premium-

2 699 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Stav: Použité

Obsah balení:

Konzole XBOX 360 Premium (nemá HDD)
bezdrátový ovladač
AC adapter, kabel k TV

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní herní konzole Microsoft Xbox 360 Vám umožní hrát nejnovější hry s nejmodernějšími technologiemi a ve vysokém HD rozlišení. Je vybavená špičkovým procesorem IBM Power, jehož architektura je tvořena třemi jádry. Všechna jádra disponují frekvencí 3,2 GHz. Procesor je tvořený 165 miliony tranzistory a jeho propustnost je 21,6 GB/s. Součástí přístroje je operační paměť o velikosti 512 MB typu DDR3 s frekvencí 700 MHz. Nadstandardní grafická karta od společnosti ATI pracuje na 128-bitové sběrnici, sdílí systémovou operační paměť a muže tak dosáhnout velikosti až 512 MB.

V přístroji nechybí optická DVD mechanika, která je schopná číst i oboustranná média. Kromě DVD s hrami jsou podporovány například i formáty DVD-video, WMA a MP3 CD nebo CD s fotografiemi JPEG. Díky tomu konzole plně zastoupí klasický DVD přehrávač, na kterém lze přehrávat i hudební formáty MP3 a WMA. Podporována je technologie HDTV v rozlišení 480p, 720p, 1080p a 1080i.

Nadstandardní funkcí je bezdrátové rozhraní WiFi ve standardu 802.11a/b/g. Nechybí ani tři USB porty pro připojení flashdisků či digitálních fotoaparátů. Xbox 360 je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Media Center Edition. Díky tomu dokáže proudově přijímat všechny druhy hudebních, foto a video souborů i televizní vysílání nebo přehrávat video z DVD a flashdisku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní Konzole Playstation, XBOX, Nintendo
Záruka: 1 rok
Stav: Použité
Příslušenství: Konzole, XBOX 360
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: