Playstation 5

Srdce vyznavačů playstationového hraní sice ve většině případů stále ještě tluče v rytmu konzole PlayStation 4, ale proč si nedopřát něco ještě o stupínek lepší. Jestli máš dojem, že konzole PlayStation 4 nabídla jedinečný herní výkon, tak nad PlayStation 5 a jejím enginem ti padne čelist údivem. PlayStation 5 je doslova synonymem pro bezkonkurenční výkon a parádní zábavu. PlayStation 5 posouvá zážitek ze hry za hranice doposud poznané úrovně a každá z her na PlayStation 5 ti zajistí přísun jedinečné zábavy na dlouhé hodiny.

#ShowMore#

Mezi nejlepší tituly, které si na PlayStation 5 můžeš zahrát, patří sportovní klasika všech klasik NHL 22 nebo FIFA 22. Pro fanoušky PS5 závodních her máme třeba Gran Turismo 7, které najdeš i mezi hrami s českými titulky a milovníci akčních adventur či PS5 stříleček zase zcela jistě sáhnou po postapokalyptickém titulu Metro Exodus Complete Edition. Pokud si ale chceš být výběrem stoprocentně jistej, tak čekuj náš herní blog, kde jsme mimo jiné i o TOP10 hrách pro PS5 psali.

Krom her na PS5 a samotné konzole PlayStation 5 u nás samozřejmě seženeš i celou řadu PS5 příslušenství. Vybírej mezi pestrobarevnými PS5 DualSense ovladači, které budou díky nabíjecí stanici v neustálé pohotovosti. Odřízni se od okolního světa třeba s PS5 Wired Headset LVL40, které nabízí skvělý zvuk, a nebo zaznamenej ty nejlepší herní okamžiky pomocí Playstation 5 HD Camera.

A jako třešničku na dortu pro tebe samo sebou máme i širokou paletu herních předmětů, která nechá ožít tvé sebedivočejší hráčské sny. Dopřej si všechno, co souvisí s PlayStation tematikou – lampičky, kšiltovky či hrnky – anebo sáhni po něčem zcela jiném. U nás si stoprocentně vybereš!