Wii Trauma Center Second Opinion

79 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děj Trauma center: Second Opinion začíná v Hope Clinic, kde se hráč opět shledá s mladým lékařským asistentem Derekem Stilesem a seznámí se i s jeho novou kolegyní Dr. Nazomi Weaverovou. Oba zoufale bojují proti smrtící nemoci GUILT (Gangliert Utrophin-Immun-Latenz-Toxin), která byla rozšířena jednou teroristickou skupinou.

Stejně jako předchozí titul na Nintendo DS nabízí i Trauma Center: Second Opinion hráči nabitou akci a tempo. Nejdůležitějšími schopnostmi při provádění řady bude kromě přesnosti i rychlost. Pokud bude Wii-chirurg vládnout jistou rukou, může za obě své schopností získat mnoho bodů.

Při hraní se ovšem nevyužívá pouze Wii Remote, ale i Nunchuk ovladač. Díky tomuto ovládání oběma rukama se hra maximálně přibližuje realitě a stává se velmi napínavou. Prostřednictvím Nunchuk ovladače si hráč vybírá nástroje, které potom obsluhuje pomocí Wii Remote obdobně jako u reálné operace. K dispozici bude mít více než tucet rozdílných nástrojů, od injekcí a laserů po skalpely a defibrilátory, se kterým může opět pomocí elektrošoků oživit pacienta se zástavou srdce. Mladí lékaři, do jejichž role mohou hráči vklouznout, disponují vždy zcela jedinečnými schopnostmi a léčitelskými metodami. Také tyto schopnosti se dají strategicky využít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintendo Wii
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Simulátory
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Nintendo, Atlus
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: