PS5 DualSense Wireless Controller White N

1 538 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nech se pohltit novým, uchvacujícím herním prožitkem s novým inovativním ovladačem pro PS5, který nabízí dodus nevídanou hmatovou odezvu a jedinečné dynamické efekty spouště. Bezdrátový ovladač DualSense obsahuje také vestavěný mikrofon a tlačítko Vytvořit, které jsou nedílnou součástí ikonické pohodlné konstrukce.


Hlavní vlastnosti:

  • Přepracovaný gamepad – Bezdrátový ovladač DualSense kombinuje v základu černou a světle šedou barvu. Pryč jsou linie, které se nesly od původního PlayStationu. Rozložení jednotlivých prvků ale zůstává věrné předchůdcům. Obě analogové páčky jsou v jedné řadě ve spodní části, nad nimi je vlevo směrový kříž s oddělenými tlačítky a napravo čtveřice hlavních tlačítek.
  • Microfon v gamepadu – V ovladači je nově integrován mikrofon, takže s přáteli si při hraní budeš moci povídat i bez připojeného kabelu.
  • Adaptivní triggery (L2 a R2) – Budou upravovat svou tuhost podle nastavení ve hře. Hráči tak budou opravdu cítit natahování tětivy při lukostřelbě. Při motoristických závodech pak trigger ovládající plyn bude mít jiný odpor při jízdě na rovince, jiný v kopci nebo těžkém terénu.
  • Vylepšené vibrace – Původní vibrační motor je nahrazený pokročilou haptikou, která pomůže jemně odlišit různé typy odezvy. Ovladač se tak bude jinak chovat při zásahu hráče ve střílečce, jinak při chůzi po trávě, jinak při hrabání auta v rally.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro herní konzole
Záruka: 2 roky
Výrobce/Vydavatel: Sony
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Kompatibilita 30.05.2021 16:25
Dobrý den, jestliže připojím ovladač k PC přes USB-C kabel, bude ovladač kompatibilní s PC i na hraní her ?
Odpovědět