PS3 Top Shot Elite Nové

789 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
06.12.2021

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzvěte příbuzných, nebo přátel v multiplayerové lovecké a střelecké akci s ovladačem ve tvaru zbraně - Top Shot Elite. Plně integrovaný, bezdrátový ovladač pro platformu PS3 je prvním svého druhu a nabízí nabíjení ve stylu pumpovací brokovnice, nastavitelnou pažbu a objektiv s inovativním červeným filtrem, který odhaluje skryté objekty v prostředí, jako jsou stopy krve, cestičky zvěře a smrtící predátoři.

Zúčastněte se různých kompetitivních honů, nebo hrajte v kooperativním módu, to vše na jediné obrazovce. Nebo vyzvěte jeden druhého ve více než 30 střelnicích ve hře Cabela"s Dangerous HuNTs 2011 . Ať už hrajete jakkoli, potřebujete instinkt a odborné dovednosti, abyste přežili setkání s nejsmrtelnějšími predátory světa. Zlepšete své šance na přežití - použijte ovladač Top Shot Elite.

Balení obsahuje ovladač Top Shot Elite pro PS3 s integrovanou CMOS kamerou. Ovladač je kompatibilní s hrami Cabela"s Dangerous HuNTs 2011 , Cabela"s North American Adventures a jinými.

První a jediný ovladač ve tvaru zbraně pro platformu PlayStation 3

Odnímatelná nastavitelná pažba, objektiv s červeným filtrem a nabíjení alá pumpovací brokovnice

Bezdrátová 2,4 GHz technologie pro flexibilitu a snadné použití, plus dvojice analogových páček, D-Pad a akční tlačítka. AA baterie obsahem balení.

CMOS kamera s vysokou citlivostí.

Podporuje CRT televizory (50/60/100 HZ) a plazmové, LCD a LED TV

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství na Playstation 3
Záruka: 2 roky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Activision
Příslušenství: Ovladače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: