PS4 Farming Simulator 22 Platinum Edition CZ Nové

975 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Datum vydání: 15.11.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ujměte se role moderního farmáře a kreativně vybudujte svou farmu ve třech rozmanitých amerických a evropských prostředích. Farming Simulator 22 nabízí obrovskou rozmanitost farmářských aktivit, které se soustředí na zemědělství, chov zvířat a lesnictví – nyní s úžasným přídavkem v podobě ročních období.

Dvě nové mapy inspirované americkými a evropskými regiony a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat nabízejí různé druhy zemědělských aktivit včetně tří nových plodin. Přídavek v podobně sezónních cyklů přidává nové výzvy v průběhu roku a mnohonásobně vylepšuje atmosféru. Hráči nyní mohou využít různé výrobní řetězce a nadále si tak zvyšovat příjem – ať už budou vyrábět chléb, olej, mošt, nebo něco jiného.

Nástroj pro úpravy byl výrazně přepracován, takže přidává do hry spoustu nových možností a umožňuje vytvářet jedinečné farmy a postavy. Farming Simulator, který běží na GIANTS Engine 9, rovněž obsahuje řadu technických vylepšení, jako je realističtější chování umělé inteligence, bohatší světy a výrazný nárůst výkonu na všech systémech.

Ve hře je přes 400 strojů a přístrojů od více než 100 skutečných zemědělských značek, jako jsou John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a spousta dalších. Díky nim můžete zasévat a sklízet plodiny jako pšenici, kukuřici, brambory a bavlnu. Nové kategorie strojů a plodin obohatí herní zážitek o nové mechanismy.

Svou farmu dokonce můžete spravovat kooperativně ve hře pro více hráčů a rozšířit hru o celou řadu bezplatných modifikací od komunity. Farming Simulator 22 nabízí větší hráčskou svobodu než kdy dřív a vyzývá vás, abyste se stali úspěšným farmářem – takže začněte farmařit a pěstujte pohodu!

PLATINUM EDITION NAVÍC OBSAHUJE

  • Premiéru značky Volvo v sérii
  • Více než 40 nových vozidel a strojů
  • Novou oblast: Silverrun Forest
  • Nové druhy stromů a efekty prostředí
  • Novou herní mechaniku: označování stromů
  • Nové výrobní řetězce a mise – stavte lodě!
  • Hru pro více hráčů s možností kooperativního farmaření
  • ModHub s bezplatným obsahem od komunity

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Simulátory
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Giants Software
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: Farming Simulator, TOP hry na PS4
Datum vydání: 15.11.2022
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: