PS4 Heart and Slash Nové

298 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
06.12.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrajte v roli hearties, chybného robota bojujícího za vlastní identitu proti poskokem standardizace. Po cestě se setkáte se Slash, drsným veteránem dystopického světa kde se odehrává hra Heart and Slash . Napříč různými procházení hrou se budete snažit zaujmout pozornost Slashe, ale jak to uděláte bude záležet jen na Vás. S každou úkolem přichází možnost zaujmout Slashe, budete mít pár možností, které rozhodnou o vztahu robotů a o konci příběhu.

Vyberete si nezávislost, nebo se rozhodnete být milováni? Nebo najdete rovnováhu, která umožní rozvoj ve vztahu? Bojujte za využití 75 různých zbraní a 60 různých náhradních částí těla, které změní styl hry. Teleportujte se, zastavte čas, létejte za pomoci jet packu, skákejte po stěnách, odhalujte slabosti nepřátel a tak dále. Od obyčejných, až po hru měnící, budete mít možnost vyzkoušet tisíce kombinací. zemřou a zkuste to znovu. Permanentní smrt znamená, že hra Heart and Slash není vůbec jednoduchá! Ale smrt by neměla nic znamenat, protože roboti se dokáží do nekonečna klonovat.

Při každém novém startu hry budou úrovně, kterými se musíte probojovat, předměty a zbraně změněny. Unikátní styl animace, který přinese vzpomínky na staré herní systémy. Ve hře nejsou žádné prostoje. Úrovně jsou krátké a brutální, a hra by při úspěšném herním posezení neměla zabrat mnoho času (jestli se Vám něco takového podaří, je ale jiná záležitost). Konec konců hraní Heart and Slash není o ovládnutí jednoho herního stylu. Je to o schopnosti adaptovat se podmínkám, které dostanete a co nejlépe je využít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: BADLAND GAMES, AHEARTFULOFGAMES
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: