PS4 Kingdom Come Deliverance Royal Edition CZ Nové

468 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.07.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition obsahuje základní hru a všechna dosud vydaná rozšíření. Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k chystanému obsahu „A Woman’s Lot“, jakmile vyjde.

Přehled obsahu Royal Edition:

Všechny verze zaručují kompletní zážitek s Kingdom Come: Deliverance včetně následujícího:

Poklady minulosti
Poklady minulosti odemykají jedinečné mapy k pokladům a dodatečné zbroje pro Jindřicha.

Z popela
V roli novopečeného šafáře se hráč musí rozhodnout, které budovy se mají postavit jako první, jak přilákat nové lidi a jak vyřešit spory mezi občany. Bude také moct vzít na projížďku jednoho z nových koní, zahrát si kostky anebo si zajít do místní hospůdky – kterou zrovna nechal postavit.

Milostná dobrodružství Jana Ptáčka
Jindřichův přítel Jan Ptáček se zamiloval a potřebuje, aby mu Jindřich poradil, jak dobýt srdce krásné Karolíny. Celé se to ale zamotá víc, než by se dalo čekat.

Band of Bastards
V tomto rozšíření se hráč může přidat ke skupině žoldáků, které si Racek Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úkolem bude nejen žoldákům pomoct, ale také je pořádně postavit do latě.

A Woman’s Lot
Podrobnosti o čtvrtém chystaném DLC, ve kterém bude vystupovat Jindřichova blízká kamarádka Tereza, budou odhaleny později.

 

Čeští vývojáři vám představují realistickou RPG hru odehrávající se v české kotlině. Nejedná se o žádné fantasy s draky a kouzly, ale o drsný středověk, který vás vtáhne na cestu středověkou Evropou v čase nejistot a nepokojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: RPG
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Warhorse Studios
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: TOP hry na PS4
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora .. 13.05.2020 12:41
Dobrý den, chci se zeptat zda v této edici Kingdom come je tedy DLC a woman's lot už součástí. Nebo se musí dodatečně stáhnout, tak jsem pochopil tento úryvek z popisu: Majitelé Royal Edition navíc získají přístup k chystanému obsahu „A Woman’s Lot“, jakmile vyjde.
Odpovědět