PS4 Mutant Year Zero Road to Eden Deluxe Edition Nové

398 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
06.12.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mutant Year Zero: Road to Eden je dobrodružnou taktickou hrou kombinující propracované tahové souboje s průzkumem prostředí probíhajícím v reálném čase, ulítlým příběhem, kradmým postupem a strategickým uvažováním.

Poznejte Zemi budoucnosti, v níž byli lidé vyhlazeni klimatickou změnou, nukleární válkou a k tomu navíc i pandemií. Přežije váš tým mutantů v Zóně?

Deluxe Edition obsahuje navíc nové rozšíření Seed of Evil přidávající několik dalších hodin příběhového obsahu, novou postavu a neznámá nová prostředí.

Hlavní rysy PS4 Mutant Year Zero: Road to Eden:

Nová generace taktických strategií: Přepínejte se libovolně mezi průzkumem probíhajícím v reálném čase a propracovaným systémem taktických tahových soubojů.
Zkoumejte Zemi zbavenou lidí: Putujte světem opuštěných měst a venkovských oblastí s přebujelou vegetací a pokuste se rozplést příběh toho, co postihlo naši planetu.
Ovládejte tým mutantů: Mluvící zvířata a další mutanti – to nejsou právě typičtí hrdinové!
Ovládněte techniku kradmého postupu: Opatrným plížením v reálném čase pronikněte do tábora nepřátel a vrhněte se na nic netušící obránce.
Odemykejte další mutace: Tvarujte svoje postavy unikátními mutacemi, jako je „Kamenná kůže“, „Molí křídla“, „Prasečí zteč“ nebo „Požírač mrtvol“.
Dynamická prostředí: Vyhněte se světlometům, skryjte se před zraky nepřátel nebo prostě strhněte zdi a rozpoutejte peklo!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Strategie
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Funcom
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: