PS4 Nippon Marathon Nové

388 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
07.12.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

San! Ni! Ichi! Hajime!!! Rozehřejte své svaly a vydejte se poslední maratón kolem Japonska v hlasitém ragdollovém závodě pro více hráčů, ve kterém je všechno možné. Přeskakujte sudy, předběhněte Shiba Inu a najděte cestu ven z zástupu jízdních kol, současně házejte ovoce po svých soupeřích a skákejte na plošiny nejistě balancující na vodopádech, v tak nerealistickém zážitku, který si musíte zahrát, abyste tomu uvěřili. Vlastnosti hry:Šílenství pro 4 hráče!Nemůžete vyslovit Nippon Marathon bez „P”, „A”, „R”, „T” a *kontroluje písmena* „I”, asi… Hra pro jednoho hráče je podporována, ale popadněte čtyři ovladače a užívejte si nepravděpodobné blbůstky nejlepšího maratonu mezi hrami.

Uvidíte celé Japonsko!Proběhněte celou krajinu Nippon díky sérii kreativních tratí, které se táhnou po rušných městských ulicích, vesnických zákoutích, překypujících životem trzích, horských svatyních, supermarketech a dokonce zavítáte i do nebezpečných palíren saké!Šílené postavy!Seznamte se s těmi nejzábavnějšími závodníky, kteří se kdy objevili na, no... závodech! Člověk - humr J DARWIN, šílející po pyžamech Elizabeth Nishibori, fanoušek školních uniforem Zenbei „Xen Bae” a naprosto normální Snuguru Maestro to jsou jen někteří ze zájemců bojujících o své místo na pódiu!Epické nehody!Houpající se pruty! Obří mláticí ryby! Cyklisté! Shiba Inu! Skleněné tabule! Provoz! Falešné dveře! Sudy! Valící se fošny! Nepevná prkna! Létající ovoce! Více Shiba Inu! ZEMĚTŘESENÍ!!!!!

Dávejte si pozor a vyhněte se utrpení z důvodů bolestivých a nepříjemných následků kolizí podléhajícím právům fyziky...Mnoho překvapení!Nikdy nevíte, co dalšího se přihodí v Nippon Marathon. Možná najdete chvilku na zábavu s automaty? Možná jetpackem přiletí televizní hlasatel a na trati s vámi udělá rozhovor? Zatraceně, všechno je možné...Volný nástup a odchod ze hry!Potřebujete přestávku, abyste vytlačili ananasovou šťávu z houbovitých homářích klepet? Náhodný kolejdoucí se teď zastavil u vašeho gauče a chce si zahrát? Nezáleží na důvodu, prostě skákejte do/z hry a užívejte si této obrovské, flexibilní párty!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Sportovní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: PQube
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: