PS4 Race With Ryan Road Trip Deluxe Edition Nové

655 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.07.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ryanův svět přichází k životu a je tak barevný, zábavný a rychlý jak jste si to představovali. Vyberte si závodníka, jděte do jedné z magických lokalit a stoupněte na plyn abyste ukázali své rodině a kamarádem, kdo je skutečně nejrychlejším závodníkem.
Toto nejsou žádné obyčejné mistrovství! Ryanová známé záhadné vajíčka jsou roztroušeny napříč každou tratí a jsou plné překvapení, které vám pomohou vyhrať-například burger štít, lepkavý sliz a mnoho dalších. Množství Ryanových světových postav jsou tu aby závodili, včetně policisty Ryana v jeho strážnické autě, Red Titan, Gus the Gummy Gator, Pirate Combo Panda, plus mnoho dalších odemknete během toho jak se dopretekáte až ke vrcholu. Od miniaturního hračkářského Fantasy Parku, po pirátské království Treasure Island a každý svět je plný tajných cestiček, kluzkých skluzavek a dětské představivosti!
S jednoduchým ovládáním, možností automatické akcelerace a tutoriálu na naučení mladší hráče napříč jejich první video hrou, závodníci každého věku budou milovat Race With Ryan. Závoďte se ke vrcholu v Career režimu nebo prefrčte kolem svých kamarádů v 2-4 hráčském split-screen závodu. Budete první co projde přes cílovou čáru?

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, Závodní
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Outright Games
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: