PS4 Streets of Rage 4 Nové

749 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární značku Streets of Rage, v Japonsku známou též jako „Bare Knuckle“ (Bez rukavic), tvoří série „mlátiček“ proslulých nadčasovou hratelností a elektronickou taneční hudbou. V rytmu devadesátkových beatů a s typickou nadsázkou teď na scénu vstupuje nové pokračování, aby oživilo tento skomírající žánr a vzdalo hold fanoušky tolik oblíbené akci. Streets of Rage 4 staví na hratelnosti předchozí trilogie a přidává nové mechanismy, krásnou ručně kreslenou grafiku a božský soundtrack.

Ve Streets of Rage 4 na tebe čekají staří známí Axel, Blaze a Adam, které doplňují noví spolubojovníci Floyd Iraia a Cherry Hunter. S pomocí zbrusu nových chvatů a za doprovodu nadupaného soundtracku jsou pak naši hrdinové víc než připraveni pořádně to nandat partičce zlotřilých kriminálních živlů. Kromě těchto pěti postav můžeš navíc odemknout a v nádherném ručně kresleném městském prostředí hrát i za oblíbené „pixelovaté“ hrdiny z předchozích dílů Streets of Rage, jako jsou Axel, Adam, Blaze, Skate, Max a spousta dalších, z nichž každý disponuje svým původním nazvučením. Pro plně nostalgický zážitek si dokonce můžeš zapnout hudbu z předchozích dílů. Tak tomu říkáme splněný sen!

Série Streets of Rage je celosvětově proslulá svou elektronickou taneční hudbou. Pod vedením skladatele Oliviera Derivièra se o hudební doprovod Streets of Rage 4 postaral hvězdný soubor nezapomenutelných japonských „architektů“ videoherní hudby několika posledních dekád, doplněný čtyřmi západními vycházejícími hvězdami: Yūzō Koshiro, Motohiro Kawashima, Yoko Shimomura, Harumi Fujita, Keiji Yamagishi, Scattle, Das Mörtal, XL Middleton a Groundislava.

HERNÍ OBSAH:

Nostalgie - Návrat legendární série Streets of Rage po 25 letech!

Uchvacující grafika - Nádherná ručně kreslená i ručně animovaná grafika od tvůrců plošinovky Wonder Boy: The Dragon's Trap.

Kooperace - Vyčisti město Wood Oak od zločinců sám nebo s kamarádem v online kooperaci!

Offline hraní - Vůbec poprvé v této sérii můžeš město osvobodit také až ve čtyřech hráčích offline!

Hratelnost - Klasická hratelnost rozšířená o zbrusu nové mechanismy.

Soundtrack - Od hvězdné sestavy špičkových skladatelů. Hraj za doprovodu hudby z předchozích dílů Streets of Rage.

Známé postavy - Možnost odemknout a hrát za tucet starých známých postav ze série Streets of Rage v jejich původní pixelovaté podobě.

Prostředí - 12 jedinečných prostředí a všude samá dušená kuřata!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Bojové, Pro dva hráče
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Merge Games
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: Red Dead Redemption

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: