X360 Kinect Senzor černý

679 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovladačem jste Vy
Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem. Paže, nohy, chodidla a ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít.

Kinect začíná u Vás
Když se technologie stane neviditelnou a intuitivní, stane se něco zvláštního – Vy a Vaše zážitky splynete v jedno. Neexistují zde žádné zábrany, žádné hranice, žádná zařízení, žádné hračky, žádné učení. Se zařízením Kinect jste ovladačem Vy.

Jste připraveni hrát
Je to vaše kouzlo – Vaše pohyby, Váš hlas, Vaše tvář, to všechno jednoduše, přirozeně a úžasně změní způsob, jakým hrajete a prožíváte zábavu.

Zařízení Kinect je kompatibilní s každou konzolí Xbox 360 a společně vám přinášejí hry a zábavu ve zcela novém, neobyčejném podání. Díky zařízení Kinect si můžete hrát, aniž byste byli omezováni ovladačem. Tak na co čekáte? Jděte do toho!4

Kinect mohou používat všichni, bez rozdílu věku. Pohybový senzor reaguje na každý Váš pohyb a od základů mění způsob jakým si hrajete.

Neobsahuje AC adaptér, nelze ho tedy provozovat na původních X360 (FAT).

Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobek s lesklým povrchem, může být na některých místech poškrábaný. Tyto případné škrábance nemají vliv na jeho funkčnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kinect na XBOX 360
Záruka: 1 rok
Stav: Použité
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Dotaz X360 Kinect Senzor černý 31.10.2020 15:09
Dobrý den, měla bych zájem o tento Kinect. Mohli byste mi prosím poslat odakzy na XBOX 360 , který bude s tímto Kinectem fungovat? Koupila bych u vás obojí.... Děkuji za pomoc Plachá
Odpovědět