X360 Blackwater

369 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
04.03.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lze ovládat jak ovladačem tak přes Kinect.

Blackwater je intenzivní střílečka rozdílná od čehokoliv, co jste kdy hráli. Postavte se do čela žoldáků Blackwater mající na starost ochranu fiktivního severoafrického města, které sužují nebezpečné boje proti válečným magnátům a opozičním vojenským silám. Pomocí pohybového senzoru Xbox Kinect budete moci téměř vše od pohybu se svojí postavou po míření, střílení a další aktivity. Blackwater jde rovněž hrát s klasickým Xbox 360 ovladačem.
Reálné bojové taktiky týmu Blackwater - Vtělte se do role velitele jednotky Blackwater a naučte se řešit potenciálně nebezpečné situace jako vstup na nepřátelské území, vyvarování se nepřátelské pasti nebo ochrana spoejeneckého konvoje.
Kinect nebo klasický ovladač - Buďte mezi prvními, kdo se vrhne na hraní third-person stříleček s použitím pohybového ovládání snímající celé vaše tělo - nebo jednoduše popadněte klasický ovladač. Blackwater zvládá obojí.
Více než 25 Kinect pohybů - Od střílení po plížení, házení granátů nebo ochranu VIP osob. Kinect snímá celé vaše tělo a vy se můžete cítit jako skutečný profesionální voják.
Licencované zbraně - Blackwater obsahuje široký arzenál oficiálně licencovaných zbraní mezi kterými nechybí značky jako Colt, Sig Sauer, Mossberg, Spetnaz nebo Blaser.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: