X360 Blazing Angels 2 Secret Missions of WWII

389 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.06.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blazing Angels: Secret Missions ukazují 2. světovou válku z odlišné perspektivy než jiné letecké simulace. Hráč se stane členem tajného týmu a je nasazován do nebezpečných misí v exotických lokacích po celém světě. V roli elitního pilota přechází z jednoho dobrodružství do druhého a bojuje s nejsmrtonosnějšími experimentálními zbraněmi. Hlavní mise čety je zabránit další konstrukci nacistických zbraní. Hráči budou mít při pátrání k dispozici celou řadu experimentálních letounů a obrovský arzenál zbrojní techniky. Příběh Blazing Angels: Secret Missions vychází z historických knih o nejtajnějších projektech 2. světové války.

- Živější herní svět – Díky zcela nové grafické technologii je svět Secret Missions ještě věrohodnější a obsáhlejší než kdy dříve. Leťte nad kopci a horami, manévrujte zrádnými horami, bojujte s nepřáteli v oblacích a zvítězte. Chopte se svého úkolu za různých klimatických podmínek, od boje ve tmě, dešti, sněhu, až po manévry větrnými turbulencemi.
- Různorodé a neobvyklé scénáře - Tajné mise hráče zavedou do celé řady lokací po celém světě včetně Paříže, Říma, Moskvy a exotických míst, jako jsou Rangún, Káhira a nejvyšší pásma Himalájí. Každá mise přinese neočekávané okamžiky, spletitosti a mnoho jedinečných výzev.
- Prototypová technologie - Hráči budou mít přístup k dobově nejpokrokovějším a nejneobvyklejším letounům a zbraním 2. světové války; setkají se s vysokorychlostními děly a krátce řízenými raketami.
- Rychlostí nabitá multiplayer akce - Multiplayer nabízí otevřenou, kooperační a týmovou hru, která obsahuje zbrusu nové módy Capture the Flag a Epic Battles.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Pro dva hráče, Simulátory
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Ubisoft
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: