X360 Forza Horizon CZ

798 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.04.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: České titulky

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lze ovládat jak ovladačem tak přes Kinect.

Forza Horizon spojuje legendární "Forza Motorsport" s realitou slavné atmosféry a svobodou otevřené silnice. Od letošního října nabídne Forza Horizon na Xbox 360 dokonalý pick-up-and-play open-road a představí bezkonkurenční realismus, rozmanitost a inovaci, které jsou charakteristickými znaky série Forza Motorsports. 
Expanzivní otevřené silnice 
Vezměte své vysněné auto mimo trať, zazávoďte si na otevřené silnici a prozkoumejte impozantní krajinu Colorada. Vychutnejte si 24-hodinový cyklus, dynamické osvětlení, které zahrnuje noční závody a to poprvé pro sérii Forza Motorsport na Xbox 360. Forza Horizon přináší další prvenství pro Forza Motorsports se smíšenými povrchy a špinavou jízdou. 
Odmění Vás! 
Forza Motorsports je větší a rozmanitější, než kdy předtím. Akční závody Forza Horizon kombinují legendární Forza Motorsports předlohu s novou akční hrou, odmění Vás za rychlost, obratnost a styl umění za volantem. Řiďte světově nejznámější auta, plňtě výzvy, předveďte své schopnosti a zvyšte si popularitu. Spolupracujte nebo soutěžte s přáteli v různých online závodech. Při řízení najdete zcela nové úrovně sebepřekonání a zábavy na silnici. 
Výborný soundtrack 
Užijte si výborný hudební doprovod obsahující tři in -game hudební stanice, které hrají nejžhavější pecky. 
Bezkonkurenční autenticita 
Forza Horizon je postavena na žánrově- definující fyzice a na kritiky oslavovaném grafickém enginu Forza Motorsport 4. V různorodé sestavě automobilů a výrobců, stejně jako ve své třídě nejlepší grafikou, manipulací a simulací chování, představuje Forza Horizon bezkonkurenční rozmanitost a autentičnost, kterou fanoušci série Forza Motorsport séri očekávají.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Kinect, Kompatibilita XBOX One, Závodní
Jazyk hry: České titulky
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Microsoft
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: TOP hry na Xbox 360

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: