XONE Genesis Alpha One Nové

289 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
07.12.2021

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Genesis Alpha One, v níž se zhostíte role mezihvězdného průkopníka, v sobě novátorským způsobem spojuje prvky střílečky z vlastního pohledu, budovatelské simulace a her žánrů „survival“ a „roguelike“.

Ve světě nedaleké budoucnosti stiženém nekonečnými válkami došlo vlivem zkorumpovaných režimů, nekontrolovatelně bujícího globálního kapitalismu a s tím souvisejícího nadměrného zneužívání přírodních zdrojů k rozsáhlému znečištění, které zpustošilo naši planetu.

Čtyři mocné korporace podporované zbylými pozemskými vládami proto zahájily program Genesis. Vy, jakožto kapitáni hvězdné lodě tohoto programu, se musíte vydat hluboko do nezmapovaného vesmíru na misi nejvyšší důležitosti.

Budujte a spravujte vaše vesmírné plavidlo, pěstujte nezbytné suroviny, bojujte s hrozivými vetřelci útočícími na vaši loď, klonováním vytvářejte nové bytosti a zkoumejte obrovský, náhodně generovaný vesmír.

Hlavní rysy XboxONE Genesis Alpha One:

Budujte: Získejte potřebné suroviny a rozšiřte vaši hvězdnou loď o kajuty posádky, dílny, hangáry, klonovací laboratoře a řadu dalších modulů.
Bojujte: Vypořádejte se s vetřelci za pomoci arzenálu osobních zbraní a obranných systémů.
Klonujte: Vezměte DNA nepřátel a zkombinujte ji se členy vaší posádky, abyste vytvořili nové klony s pokročilými schopnostmi.
Přežijte: Stihne-li kapitána pohroma, převezme jeho úlohu jiný člen posádky. Každá ztráta vás však o další krok přiblíží k vyhynutí našeho druhu.
Váš cíl: Najít nový domov pro lidskou DNA a zachránit náš druh před vyhynutím.
Počet hráčů: 1
Podporované příslušenství: Controller Xone

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX One
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Team17
Distribuce: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: