XONE/XSX Cobra Kai The Karate Kid Saga Continues Nové

789 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si stranu, osvojte si své pohyby a osvojte si osud v epickém rytmickém dobrodružství inspirovaném hitů šou. Ovládněte 8 hratelných postav pomocí hlubokých pohybů, komb, postupu výměny znaků v reálném čase, ultimátních útoků a mnohem více!
34 let po událostech z roku 1984 All Valley Karate Tournament pokračuje rivalita Daniel LaRusso a Johnny Lawrence. Boj je nyní ve vašich rukou!

  • Dvojnásobný příběh-Díky zcela novému příběhu plnému jedinečných scénických scén a dialogů se rozhodněte převzít kontrolu nad Danielem a jeho studenty v Miyagi-Do Karate prostřednictvím kampaně zaměřené na děj. Nebo si vyberte jejich soupeřů, Johnnyho Lawrence a jeho učedníků v Cobra Kai, aby hráli jejich stranu příběhu. Dokončení obou stran kampaně představuje konečný konec.
  • RPG-like Dojo Progression-Osvojte si 40 jedinečných schopností a vylepšujte statistiky svých postav porážkám nepřátel.
  • Systém výměny znaků-Vyberte si své Dojo a pak plynule přepínejte mezi svými oblíbenými postavami, včetně Daniela, Robbyho, Sama a Demetrio od Miyagi Do; nebo Johnny, Miguel, Hawk a Tory od Cobra Kai.
  • Live the Cobra Kai Universe-Prozkoumejte Los Angeles ve vesmíru Karate Kid v 28 misích plných postav a nepřátel z představení!
  • Autentický zážitek z filmu Cobra Kai-představí hlasy Williama žabky, Ralpha Macchia a dalších špičkových účinkující spolu s exkluzivním soundtrackem od tvůrců šou Cobra Kai.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX One
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Bojové
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: GAMEMILL ENTERTAINMENT
Distribuce: Krabicová
Kategorie: XBOX Series X
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: