PS4 NHL 24 CZ Nové

Předprodej
1 548 Kč
Předprodej
Možnosti doručení

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Datum vydání: 6.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

EA SPORTS NHL 24 nabízí díky novým herním funkcím a prvkům autentickou hokejovou akci se vším všudy. Zakus intenzitu a únavu při hře pod velkým tlakem zásluhou Systému vyčerpání, kdy vytrvalý tlak v útočném pásmu vede k novým účinkům s výrazným dopadem na hru. Fyzikálně řízený kontakt zaručí autentičnost tvrdých hitů, když soupeře prohodíš plexisklem nebo nedobrovolně pošleš na střídačku. A užiješ si bezkonkurenční možnosti ovládání hráče díky novým systémům Vizuální přihrávky a Úplná kontrola nad fintami.

Chel je ještě propojenější zásluhou hraní napříč platformami ve všech on-line týmových režimech. Těšit se můžeš na Momenty HUT, které ti umožní připomenout si slavné okamžiky z hokejové historie i nejpohlednější akce z nedávné doby. Celkovou autentičnost ještě vylepší Momenty radosti v podobě více než 75 nových gólových oslav a vylepšená zápasová prezentace doplněná o živější atmosféru v hledišti.

NHL 24 nabízí vylepšené možnosti hraní napříč platformami, takže si můžeš v HUT a WOC zahrát s hráči ze stejné generace konzolí od Sony a Microsoftu a užít si tak dosud nejpropojenější verzi Chel.

EA SPORTS NHL 24 se dál spoléhá na sílu enginu Frostbite, který přináší na konzole bezkonkurenční vylepšení grafické stránky hry. Frostbite pomáhá oživit dění – od dynamického osvětlení po přepracovanou věrnost postav.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Pro dva hráče, Sportovní
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: EA
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: TOP hry na PS4
Datum vydání: 6.10.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: