Switch LEGO Worlds CZ Nové

468 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.05.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: České titulky

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonus: 2 balíčky prémiových dlc Classic Space! a Monsters!

Hra Lego Worlds obsahuje české titulky!

PROZKOUMÁVÁNÍ, OBJEVOVÁNÍ a TVOŘENÍ, to je LEGO Worlds, obrovský otevřený svět ve stylu fenomenálního Minecraftu, stořený výhradně z kostek LEGO, s kterými můžete libovolně manipulovat a doplňovat jej LEGO modely.

Hra LEGO® Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, ale také možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Ve hře LEGO® Worlds se pustíte do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. V tomto světě Lega se také můžete zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnete pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

Hlavní rysy PC LEGO Worlds: Objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích. Lego svět ožívá díky přizpůsobitelným postavám, které jsou přátelské, ale i strašidelné. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Postavte si svět podle vlastních představ za využití editoru a předpřipravených LEGO modelů. Přizpůsobte si postavy díky obrovskému výběru kostýmů a možností. Obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů. Ale hlavně máte možnost si zahrát online v kooperativním či kompetitivním módu.
Počet hráčů: 1-2 Multiplayer: ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Nintedo Switch
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, LEGO
Jazyk hry: České titulky
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Warner Bros. Interactive
Distribuce: Krabicová, Kód
TOP HRY: TOP hry na Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: