X360 Battlefield 4 CZ

219 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: České titulky

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na XBOX 360
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Střílečky
Jazyk hry: České titulky
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: EA
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: Battlefield
Položka byla vyprodána…
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora Kompatibilita 05.12.2017 11:44
Dotaz, funguje B4 na konzoli xbox one ?
Odpovědět
P Avatar autora 05.12.2017 11:50
Dobrý den, hra na XBOX One nefunguje. Hry které fungují na XBOX One máme v parametrech značeny jako "Kompatatibilita XBOX One" jejich seznam přikládáme https://www.prokonzole.cz/x360/?pv39=169