Tlapková patrola figurky

Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Sky - to jsou figurky z Tlapkové patroly! Tihle oblíbení psí záchranáři z Advanture Bay jsou tu i se svými pořádně vytuněnými auťáky a vrtulníky, znáš je?

#ShowMore#

Koukni na Marshallovo hasící auto, růžový vrtulník psí slečny Sky, nebo třeba Zumovu vymazlenou motorku! Přihoď k nim i Tlapkovou centrálu a vyraz do akce za dobrodružstvím. A jestli ještě váháš, koho vybrat, nech se třeba překvapit tady.

Tahle roztomilá štěňata můžeš mít nejen jako figurky, ale i jako plyšáky Tlapková patrola do postele a zkusit můžeš i nějaký ten kousek z jejich merche. Kup si parádní měkoučkou osušku, povlečení, nebo třeba slaďoučký nádobí a když chceš bejt jó! hustej, tak pro tebe máme i adventní kalendáře.

Pokud stále nemáš dost, mrkni sem a vybírej ty nejlepší a nejrychlejší tlapkový auťáky, bez kterých nemůžeš existovat! Co třeba dráha a kamion v jednom? Slibujeme, že úspěch u kámošů zaručen!

Nezapomínáme ani na hráče, tohle psí dobrodružství si vychutnáš třeba i ve hře Paw Patrol On a Roll a Paw Patrol Adventure City Calls na PS4. A jestli tě zajímají další konzole a hry, tak koukni sem.  

4 položek celkem
Toys Paw Patrol The Movie Rubble
299 Kč

Stav: Nové

20130483
Toys Figurka Paw Patrol Action Pack Pup Rubble
198 Kč

Stav: Nové

20126395
Set figurek Tlapková patrola ve velkofilmu 6ks
628 Kč

Stav: Nové

20142148
Toys HeroMania Paw Patrol 3pack ver.1 59009B1670