PS4 Frantics CZ Nové

498 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jazyk hry: Český dabing

Stav: Nové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak mazaná je liška? Vrhni se do potrhlého světa, kde se může stát cokoliv – Frantics je sada 15 ztřeštěných miniher až pro čtyři hráče, ve kterých tě čeká všechno od frenetických bitev v aréně až po strategické tahové soutěže.V této hře s podporou PlayLink exkluzivně na PS4 je tvým úkolem získat víc „korun“ než tví kamarádi.

Bezdrátové ovladače DUALSHOCK 4 klidně odlož stranou – tady se můžeš k vítězství dostat třesením, naklápěním, taháním a klepáním pomocí svého oblíbeného chytrého zařízení.

Ale pozor… pletichařící manipulátorka liška hrou trochu zamává. Hraje tu roli úplatkářství, předávání tajných zpráv a zadávání úkolů jednotlivým hráčům. Pomocí mobilního zařízení tak dostaneš za úkol sabotovat a neustále podrážet své rivaly.

Tyto lišácké vylomeniny mohou kdykoliv změnit situaci ve hře, takže k vítězství budeš muset využít veškerou svou vychytralost.

Ponořte se do neutuchající hektické zábavy pro až 4 hráče, která se skládá jak z divokých bitev v arénách, tak i ve strategických tahových soubojích.Vstupte do pokřiveného světa, kde Váš hostitel, zlomyslný lišák udělá vše pro to, aby Vám tento pobyt pořádně znepříjemnil.Objevte zcela nový způsob, jak využít obrazovku Vašeho chytrého telefonu či tabletu k tomu, abyste odhalili tajné informace vedoucí k celkové výhře.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Dětské, PlayLink, Skákačky
Jazyk hry: Český dabing
Stav: Nové
Výrobce/Vydavatel: Sony
Distribuce: Krabicová
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: