PSP Grand Theft Auto Liberty City Stories

589 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.05.2024
Možnosti doručení

Jazyk hry: Angličtina

Stav: Použité

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grand Theft Auto: Liberty City Stories je výpravná adventura zasazená do současného klasického Liberty City. Děj se odhrává tři roky dříve než Grand Theft Auto 3, budete hrát jako zkušený Toni Cipriani, který se právě vrátil do Liberty City potom, co byl uvržen do exilu za zabíjení, k čemuž byl přinucen mužem, jež je zpřízněn s šéfem gangu, který se jmenuje Salvatore Leone.

Leon přivítá Toniho zpátky a zapojí ho zpět do práce, takže se stává opět členem jejich gangu. Zmocněte se toho nejlepšího ze světa Grand Theft Auto, který máte nyní ve vašich rukou.

Hra, která následuje návrat Toniho Ciprianina do Liberty City, jeho zapletení s Leonem, a jejich hořkou válku proti konkurenčním gangům.Uvidíte Liberty City jako nikdy předtím. Vyzkoušejte si celou adventuru ve třech klasických čtvrtí: Portland, Staunton Island a Shoreside Vale.Máte volnost hrát hru vlastní cestou a zahrát si různorodé mise.Máte možnost řídit ty nejlepší vozy z Grand Theft Auto. Motorky, vrtulníky, skůtry, lodě, silná auta. Dále vlak a trajekt, které jsou v Liberty City uvedeny poprvé.Rozléhající se městské prostředí včetně měnícího se počasí, štěbetajících chodců a okolní dopravy. vyzbrojení Grand Theft Auta nejlepšími zbraněmi ze světa včetně kulometů, brokovnic, pistolí a sady zbraní, kterou jste ještě nikdy v Liberty City neviděli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation Portable (PSP)
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Akční adventury
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité
Výrobce/Vydavatel: Rockstar Games
Distribuce: Krabicová
TOP HRY: TOP hry na PSP, GTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: